Dažniausiai užduodami klausimai

Klausimas: Kaip taip gali būti, kad vienas produktas tinka skirtingiems akvariumams?
Atsakymas: Akvariumai skirtingi, bet procesai juose ir augalų poreikiai vienodi.  Iš esmės skiriasi tik akvariumai su papildomu dujiniu CO2 tiekimu ir be jo. Augalų prisitaikymo diapazonas yra platus. Augalai turi turėti vandenyje prieinamų maistingų medžiagų tam tikromis proporcijomis ir koncentracijomis. Per savaitę išsimušus iš teisingų koncentracijų ir santykių ribų – pakeitus didelę dalį vandens ir dozuojant trąšas pagal rekomendaciją, mes grįžtame į jas ir augalai nuolat turi visko tiek kiek reikia. Išbandyta įvairiuose akvariumuose įvairiomis sąlygomis.

Klausimas: Pasirodė dumbliai. Ar dėl to kaltos trąšos?
Atsakymas: Gali būti kaltas tik trąšų trūkumas. Dažniausia dumblių atsiradimo priežastis – CO2 trūkumas, per ilgas šviesos periodas, užsinešęs filtras, užrūgęs gruntas, per daug akvariume žuvų, per mažai trąšų ir kt.

Klausimas: VIMI ACCELERATOR gali pilnai pakeisti dujinę CO2 sistemą?
Atsakymas: Negali.

Klausimas: Ar naudojant VIMI MICRO reikia dar papildomai dėti kalio, geležies ir kt.?
Atsakymas: Nereikia. Viskas ko reikia augalams, kurie auginami be papildomo CO2tiekimo, ten yra. Reikia stebėti augalų būklę. Jeigu augalai rodo kokių nors medžiagų trūkumą – trąšų dozavimą didinkite.

Klausimas: Ar naudojant VIMI ALL IN ONE reikia dar papildomai dėti kalio, geležies, nitratų, fosfatų ir kt.?
Atsakymas: Nereikia. Viskas ko reikia augalams, kurie auginami tiekiant papildomai CO2, ten yra.

Klausimas: Startuojant akvariumą kada pradėti naudoti VIMI trąšas?
Atsakymas: Galima pradėti naudoti iš karto, minimaliomis dozėmis, nuolat didinant dozavimą. VIMI ACCELERATOR patariame pradėti naudoti po mėnesio nuo akvariumo paleidimo.

Klausimas: Kuo skiriasi VIMI ALL IN RED ir VIMI ALL IN ONE?
Kiek suprantuVIMI ALL IN RED irgi tinka žaliesiems augalams.?
Atsakymas: VIMI ALL IN RED sudėtis yra subalansuota taip, kad atskleistu raudonas raudonų augalų spalvas. Tiek N-P-K santykis kitoks, tiek medžiagų forma skiriasi nuo VIMI ALL IN ONE. Gerokai padidintas geležies bei mikroelementų kiekis. Taip pat yra specialių priedų. Skirta tokiems akvariumams, kur pakankamai daug šviesos.
VIMI ALL IN RED poveikis:
Augalai įgauna raudoną spalva prie mažesnių šviesos kiekių, nei tręšiat VIMI ALL IN ONE.
Augalai auga lėčiau.
Augalai auga tankesni. Netįsta.
Nepakankamai tręšiant ar atsiradus disbalansui, atsiranda didesnė tikimybė “prisišaukti” dumblius.
Akvariumuose su lėčiau augančiais ir žaliais augalais, VIMI ALL IN ONE veikia geriau.

Klausimas: Naudoju VIMI trąšas, ten parašyta, kad reikia keisti 50% vandens kas savaitę, ar galima vandens keisti daugiau?
Atsakymas: Dideli kassavaitiniai vandens keitimai padeda išlaikyti teisingą maistinių medžiagų santyki ir kiekį, padeda išplauti dumblių sporas, taip padeda pašalinti akvariumo biologinės veiklos produktus, kurie gali stabdyti augalų bei skatinti dumblių augimą.

Užduoti klausimą