Akvariumo nuotraukos KONKURSAS

mėnesio prizo vertė - 30 EUR

Konkursas bus pratęstas nuo 2020 09 01.Atsiųsk nutrauką su akvariumo vaizdu ir su VIMI logotipu arba užrašu – I WANT VIMI! ir laimėk prizą!

Mus visus džiugina gražūs akvariumai. Visada smagu žvilgtelėti į kitų kuriamus povandeninio pasaulio vaizdus. Ir žinoma, smagu vertinti ir varžytis. Tad prisijunk ir tu – sužinok kaip tavo akvariumą vertina kiti. Pasidalink savo akvariumo vaizdais ir laimėk prizą!

Gražių akvariumų!

Kokia nuotrauka gali dalyvauti konkurse?

Dalyvauti gali nuotrauka, kurioje matosi visas ar dalis akvariumo ir VIMI logotipas, VIMI produktai su logotipu arba užrašas - "I WANT VIMI" . Užrašas gali būti padarytas ranka ant akvariumo, ant lapelio arba kitaip ir turi aiškiai matytis. Nuotrauka su skaitmeniškai įterptu tekstu negalės tapti nugalėtuoju. 

Vienas asmuo vieną mėnesį gali dalyvauti su 3 nuotraukomis.

Kaip nuotrauka pateikiama konkursui?

Nuotrauka pateikiama tik per vimi.lt/konkursas žaidimui skirtą tinklalapį.

Nuotrauka į konkursą priimamos nuo 1 iki 25 mėnesio dienos imtinai. Vėliau pateiktos nuotraukos bus pradėtos skelbti sekančio mėnesio 1 dieną ir dalyvaus jau sekančio mėnesio konkurse.

 
Kur bus skelbiamos nuotraukos?

Pagrindinė konkurso svetainė - VIMI Facebook svetainė. Taip pat konkurso dalyvių ir nugalėtojų nuotraukos bus skelbiami vimi.lt svetainėje, bei VIMI Instagram svetainėje. Pasiliekame teisę neskelbti nuotraukos dėl subjektyvių priežasčių.

 
Kaip bus vertinama?

Paskutinę mėnesio dieną iki 12 valandos Lietuvos laiku fiksuojami  visi nuotraukos surinkti patiktukai (like) VIMI Facebook svetainė. Laimi dalyvis surinkęs daugiausiai patiktukų. Jei dviejų lyderiaujančių nuotraukų patiktukų skaičius vienodas - nugalėtoją sprendžią VIMI komanda. Dalyvis laimėję prizą sekančius 2 mėnesius konkurso laimėti negali, nors ir bus surinkęs daugiausiai patiktukų (like).

 
Kur bus skelbiamas nugalėtojas?

Nugalėtojas bus skelbiamas VIMI Facebook, VIMI Instagram ir VIMI konkurso svetainėse. Taip pat nugalėtojas bus informuojamas nurodytu el. paštu.

 
Koks prizas ir kaip atsiimti?

Prizas yra nuolaidų kuponas suteikiantis galimybę nemokamai įsigyti VIMI produktų už 30 EUR sumą iš vimishop.co.uk parduotuvės nemokamai atsiunčiant nurodytu adresu. Prizai į pinigus nekeičiami.

VIMI-akvariumo-konkurso-2020-05-nugaletojas
VIMI-akvariumo-konkurso-2020-04-nugaletojas
VIMI-akvariumo-konkurso-2020-05-nugaletojas